تکنولوژی وارم لایت و دارک لایت

پیشرفت های جدید در فناوری دوربین های امنیتی دو تکنولوژی جدید را ایجاد کرده است که دید در شب را در دوربین های امنیتی به شدت بهبود می بخشد.

بیایید با دوربین های وارم لایت Warm light شروع کنیم.

وارم لایت یا نور گرم نوع جدیدی از دید در شب است که به دوربین اجازه می دهد تصاویر کاملاً رنگی را در تاریکی کامل ببیند. برخی ممکن است این را به عنوان دوربین های “اسپات لایت” بنامند. از نور واقعی قابل مشاهده توسط چشم انسان برخلاف دید در شب قدیم IR که اجازه می داد تصاویر کاملاً رنگی را در تاریکی کامل ببیند ، استفاده می کند.

معایب دوربین وارم لایت

یکی از معایب این دوربین های وارم لایت این است که نوری که برای چشم انسان قابل مشاهده است را می تواند ظبط کند و ناشن دهد ، بنابراین برای هر شرایطی ایده آل نیست.

فناوری دوم DARK LIGHT یا دارک لایت DARK LIGHT

شباهت زیادی به تلویزیونهای سنتی با شب IR دارد که توسط چشم انسان قابل مشاهده نیستند ،

استثنا این است که تلویزیونهای دید در شب را بسیار بهتر از IRهای تجاری ارائه می دهند و بهترین فناوری در تلویزیونهای شبانه در بازار فعلی است که برای چشم انسان قابل مشاهده نیست. چندی پیش صنعت دوربین با پیشرفت درشب دوربین های STARLIGHT CAMERAS و SMART IR آشنا شد.

دوربین های DARK LIGHT پیشرفتی در این زمینه هستند و حتی با کمترین میزان نور از یک چراغ خیابان یا نور بیرون نیز می توان تصاویر تاریکی را در تصاویر کم رنگ ارائه داد.