نگاهی کوتاه به شرکت

ZKTECO: بنیانگذاران زد کی تکو از سال ۱۹۹۸ برنامه ریزی و تلاش خود را برای تحقیق مستقل و توسعه الگوریتم های تایید بیومتریک و تولید SDK شناسایی بیومتریک، که به طور گسترده در زمینه های امنیت رایانه و حوزه تشخیص هویت استفاده می شود آغاز نمودند. با افزایش تنوع محصول توسعه مداوم و عرضه نرم افزار های کاربردی متعدد در بازار، تیم به تدریج با طراحی سیستم تأیید هویت و سیستم هوشمند امنیتی که بر اساس تکنیک های سنجش بیومتریک عمل میکند کار خود را شروع و ساخت آنها در دستور کار خود قرار داد،

تاریخچه تاسیس :

شرکت زد کی تکو به طور رسمی در سال ۲۰۰۷ ثبت شد و در حال حاضر یک شرکت معتبر جهانی در زمینه مدیریت سیستم های کنترل تردد است و دارای اختراع های متعدد  و مالکیت انحصاری در برخی محصولات بوده این شرکت به ۶ سال متوالی به عنوان شرکت مدرن در این حوزه و بهترین شرکت از نظر امنیتی برگزیده شده است.

ZKT in pakistan time attendance access control banner

تولیدات این شرکت

تولید این شرکت بیش از ۱۵ میلیون دستگاه است. که ۶۰ درصد از محصولات دستگاه های حضور و غیاب zkteco  و ۳۰ درصد محصولات کنترل دسترسی و ۱۰ درصد محصولات دیگر مانند سیستم های بیومتریک ، فلزیاب ، گیت کنترل تردد ، گشت و نگهبانی و… است و گردش مالی این شرکت حدود ۲۰۰ بیلیون یورو است. نیروی انسانی: در حال حاضر شرکت در سراسر جهان ۳۵۰۰ کارمند دارد که قریب به ۱۰۰۰ کارمند در بخش تحقیق و توسعه فعالیت دارند.

شرکت در دونگوان وشیاومن مستقراست که دفتر مرکزی دونگوان متعلق به خطوط مدرن تولیدی است، دفتر مرکزی شیاومن متمرکز بر توسعه نرم افزار و مرکز نوآوری این شرکت است. فعالیت شرکت ZKTECO در نقاط مختلف: این شرکت دارای مراکز مختلف تحقیق و توسعه، طراحی و نوآوری درکالیفرنیا (Silicon Valley)، اروپا، کره جنوبی، دالیان، شنزن، هانگزو و غیره است.  

1520185596 76 zkteco

نمونه هایی از دستگاه های حضور غیاب و دیگر محصولات عرضه شده در ایران توسط شرکت ZKTECO: مدل UFACE ، K30 ،K40،K14 ،UA300 ،UA400 ،MB20،MB2000 ،F22  ،FR1200 ، G3 ،   INBIO ، P160 ، IN ،۲۱۸۰،۴۳۳۰، D100  ، D180 ، sc105 ، LX