نگاهی کوتاه به شرکت

ZKTECO: بنیانگذاران زد کی تکو از سال ۱۹۹۸ برنامه ریزی و تلاش خود را برای تحقیق مستقل و توسعه الگوریتم های تایید بیومتریک و تولید SDK شناسایی بیومتریک، که به طور گسترده در زمینه های امنیت رایانه و حوزه تشخیص هویت استفاده می شود آغاز نمودند. با افزایش تنوع محصول توسعه مداوم و عرضه نرم افزار های کاربردی متعدد در بازار، تیم به تدریج با طراحی سیستم تأیید هویت و سیستم هوشمند امنیتی که بر اساس تکنیک های سنجش بیومتریک عمل میکند کار خود را شروع و ساخت آنها در دستور کار خود قرار داد،

تاریخچه تاسیس :

شرکت زد کی تکو به طور رسمی در سال ۲۰۰۷ ثبت شد و در حال حاضر یک شرکت معتبر جهانی در زمینه مدیریت سیستم های کنترل تردد است و دارای اختراع های متعدد  و مالکیت انحصاری در برخی محصولات بوده این شرکت به ۶ سال متوالی به عنوان شرکت مدرن در این حوزه و بهترین شرکت از نظر امنیتی برگزیده شده است.

تولیدات این شرکت

تولید این شرکت بیش از ۱۵ میلیون دستگاه است. که ۶۰ درصد از محصولات دستگاه های حضور و غیاب zkteco  و ۳۰ درصد محصولات کنترل دسترسی و ۱۰ درصد محصولات دیگر مانند سیستم های بیومتریک ، فلزیاب ، گیت کنترل تردد ، گشت و نگهبانی و… است و گردش مالی این شرکت حدود ۲۰۰ بیلیون یورو است. نیروی انسانی: در حال حاضر شرکت در سراسر جهان ۳۵۰۰ کارمند دارد که قریب به ۱۰۰۰ کارمند در بخش تحقیق و توسعه فعالیت دارند.

شرکت در دونگوان وشیاومن مستقراست که دفتر مرکزی دونگوان متعلق به خطوط مدرن تولیدی است، دفتر مرکزی شیاومن متمرکز بر توسعه نرم افزار و مرکز نوآوری این شرکت است. فعالیت شرکت ZKTECO در نقاط مختلف: این شرکت دارای مراکز مختلف تحقیق و توسعه، طراحی و نوآوری درکالیفرنیا (Silicon Valley)، اروپا، کره جنوبی، دالیان، شنزن، هانگزو و غیره است.  

نمونه هایی از دستگاه های حضور غیاب و دیگر محصولات عرضه شده در ایران توسط شرکت ZKTECO: مدل UFACE ، K30 ،K40،K14 ،UA300 ،UA400 ،MB20،MB2000 ،F22  ،FR1200 ، G3 ،   INBIO ، P160 ، IN ،۲۱۸۰،۴۳۳۰، D100  ، D180 ، sc105 ، LX