درباره ما

گروه مهندسی امنیت پلاس با نام تجاری AMNIYATPLUS در زمینه تولید و فروش انواع سیستم های امنیتی، نظارتی و حفاظتی فعالیت دارد.تیم امنیت پلاس با بهره مندی از کادر فنی مجرب و جوان خود توانسته موفیقیت های شایانی در مدت زمان کوتاهی کسب کرده و حس رضایت و اطمینان برای تمامی مشتریان خود جلب کند.تیم امنیت پلاس به شما این اطمینان را می دهد که شما نیز با اولین خرید به یکی از اعضاء همیشگی باشگاه مشتریان امنیت پلاس شده، و از طرفی افتخار خدمت رسانی به شما عزیزان نسیب گروه امنیت پلاس می شود.و ما در اینجا با تمرکز بیشتر و اطمینان خاطر برای بهبود سیستم های امنیتی و نظارتی شما در منزل، دفاتر کار، کارخانه، شرکت ها، موسسات، باشگاه ها و آموزشی برنامه ریزی کرده و حس اطمینان را به شما مشتری گرامی هدیه می دهیم.اطمینان شما، افتخار ماست و آرزوی ما آرامش شماست.

تیم امنیت پلاس

هیچ وقت آن روزهایی که به دنبال یک حوزه فعالیت اقتصادی و یا یک بازار مناسب بودیم را فراموش نکردیم و هنوز هم آن روزهای سخت و البته شیرین از یادمان نرفته. شاید برایتان سوال پیش بیاید که کجای کار از همه سخت تر بود، من به شما اعلام می دارم که سخت ترین کار ما تا به اینجا انتخاب یک حوزه فعالیت متناسب با توانای و علایق ما بود. زیرا یکی از معیارهای ما در انتخاب حوزه فعالیت در وهله اول این بود که دانش محور باشد و بر پایه تخصص و دانش تیم جوان و با انگیزه امنیت پلاس باشد. صرف اقتصادی بودن و درآمد زایی اولویت اصلی ما نبود.
موضوع فعالیتی که ما انتخاب کردیم تهیه و تامین، طراحی، نصب و جانمایی، مشاوره خرید تجهیزات حفاظتی و نظارتی در ابعاد مختلف بود. با گذشت زمان و کسب تجربه و مهارت چندین ساله و با توجه به پیشرفت روز افزون تکنولوژی و همزمان آن تغییر سبک و سیاق زندگی و نیاز بشریت، ما نیز بر آن آمدیم که اقدام به تهیه و تاسیس یک فروشگاه اینترنتی نمائیم.
هرچند که ما جزء اولین ها در فروشگاه های اینترنتی نبودیم ولی از ابتدای کار تصمیم بر این بوده و هست که جزء بهترین ها باشیم.
که برآیند تجربه و تفکرات ما، منجر به تاسیس فروشگاه اینترنتی امنیت پلاس با نام تجاری AMNIYATPLUS شد. زیرا تجربه ما در این حوزه ثابت کرده است که مشتریان غیر همکار که برای مصارف شخصی و غیر فردی که اقدام به خرید می نمایند، که با توجه به نبود مشاوران دلسوز و بی طرف که حامی حقوق مشتریان باشد و عدم پشتیبانی کالا در بعد از خرید و نبود بازاری متمرکز در خصوص تجهیزات امنیتی و حفاظتی که موجب دشواری در خرید می شود، با مشکلاتی رو به رو خواهند شد که نتیجه آن هم اتلاف وقت و هم زیان مالی خواهد بود.

خدمات فروشگاه اینترنتی امنیت پلاس

از جمله خدمات فروشگاه اینترنتی امنیت پلاس تامین و نصب تجهیزات حفاظتی و امنیتی، نظیر *دوربین های مدار بسته ( اعم از دام، بالت، پین بول، Baby camera و دوربین های لامپی)، دستگاه های کنترل تردد یا به عبارت دیگر حضور و غیاب،دزدگیر اماکن، ریموت کنترل، لکسس کنترل، درب برقی یا اتوماتیک، کرکره برقی، راه بند و سایر تجهیزات مربوطه می باشد.

البته فروشگاه اینترنتی امنیت پلاس به فکر همکاران خود نیز بوده و امکان خرید کالا با نازلترین قیمت همکاری یا عمده را فراهم نموده و این مزیت را برای آنان قائل شد که بدون نیاز به حضور فیزکی و اتلاف وقت، با حضور در فروشگاه اینترنتی امنیت پلاس، کلیه نیازهای خود را تامین و برطرف سازد. و از طرفی در این شرایطی که باید کلیه رفت و آمدها و حضور در اماکن و اصناف مختلف به حداقل برسد تا در برابر ویروس کرونا خود را ایمن نگهداریم، جایز است این مسئولیت این امر مهم و پرخطر را به تیم متعهد امنیت پلاس سپرده و خودمان با خاطر آسوده در خانه بمانیم. در حال حاضر از ویژگی های کلیدی و متمایز وب سایت amniyatplus می توان به ارائه رابطه کاربری آسان- ارزان ترین قیمت- بالاترین کیفیت- اصالت کالا- تنوع مدل- پشتیبانی ۲۴ ساعته – کادر فنی مجرب – پشتیبانی در نصب در کلیه استان های کشور و ارائه ضمانت نامه معتبر اشاره کرد.

ما به پشتوانه شما مشتریان عزیز و به همت کادر جوان و با انگیزه فروشگاه اینترنتی امنیت پلاس این نوید را به شما می دهیم که کلیه نیاز های شما در این حوزه برطرف ساخته و حس امنیت و آرامش را برای شما عزیزان مهیا می سازیم. و در آخر وظیفه خود می دانم که از شما مشتریان عزیز و کاربران گرامی که تا آخر این مطلب با فروشگاه خودتان همراه بودید ضمن تشکر و قداردانی را به جای آورده و از خداوند متعال توفیق خدمت رسانی به شما عزیزان را خواستاریم.