بهترین دوربین مدار بسته دید در شب

پیدا کردن بهترین دوربین مدار بسته دید در شب برای خانه شما به این آسانی نیست. ممکن است نظرات بسیاری از مشتری ها درباره دوربین دید در شب را خوانده باشید، اما همچنان با خواندن این مقاله متحیر خواهید شد. این پست را بخوانید تا همه چیز را بفهمید. اگر سوالات بیشتری در مورد بهترین دوربین مدار بسته دید در شب دارید، آنها را در نظر خود در زیر این پست مطرح کنید.

در این مطلب به موضوعات زیر می پردازیم:

  1. انتخاب بهترین دوربین مدار بسته دید در شب
  2. نحوه عملکرد دوربین مدار بسته دید در شب
  3. تفاوت دید در شب رنگی و سیاه و سفید
بهترین دوربین مدار بسته دید در شب
بهترین دوربین مداربسته دید در شب

۱-انتخاب بهترین دوربین مدار بسته دید در شب

دوربین های مدار بسته دید در شب بسیاری  برای فروش وجود دارد. با این حال، بسیاری از دوربین های مدار بسته بی سیم با  قابلیت دید در شب دوربین سازگار نیستند. همه جوانب را بررسی کنید و مطمئن شوید که بهترین دوربین مدار بسته دید در شب را انتخاب و خریداری کرده اید همچنین می توانید مقاله نکات مهم در خرید دوربین مدار بسته ما را مشاهده کنید.

روش‌ های انتخاب بهترین دوربین مدار بسته دید در شب به شرح زیر است تا بفهمید آیا دوربین دید در شب مناسب است یا خیر:

  1.  مشخصات دوربین را بررسی کنید تا مطمئن شوید قابلیت دید در شب یا مادون قرمز دارد یا خیر.
  2.  از سازنده بخواهید نمونه های ویدئویی دید در شب را ارائه دهد.
  3. فیلم دید در شب را که توسط هر مشتری دیگری به اشتراک گذاشته شده است تماشا کنید.
  4.  بررسی رسانه ها در مورد دوربین های امنیتی در فضای باز با دید در شب را بخوانید.
  5.  گوگل را ببینید که آیا می توانید نظرات مشتریان بیشتری در مورد دید در شب محصول پیدا کنید.
تصویر دوربین مدار بسته دید در شب
تصویر دوربین مداربسته دید در شب

یک دوربین امنیتی با کیفیت بالا از  برندهای برتر دوربین مداربسته  ، دید در شب از راه دور مادون قرمز، مثلاً تا ۱۰۰ فوت و حتی ۱۹۰ فوت، ارائه می‌کند که به شما کمک می‌کند شبانه روز (۲۴/۷) خانه، حیاط جلویی، باغچه پشتی، گاراژ شما (وسایل نقلیه یا اتومبیل)، و هر جایی که بخواهید ،خانه خود را کنترل کنید. در زیر یک نمونه تصویر دور برد دید در شب است.

نحوه عملکرد دوربین مدار بسته دید در شب
نحوه عملکرد دوربین مداربسته دید در شب

۲-نحوه عملکرد دوربین مدار بسته دید در شب

رایج ترین نوع دید در شب که در دوربین های مدار بسته امنیتی استفاده می شود، دید در شب مادون قرمز (IR) است که به نورهای مادون قرمز متکی است.

چنین دوربین های دید در شب در فضای باز دارای لامپ های LED کوچک داخلی هستند (هنگامی که به لنز دوربین نگاه می کنید، آنها را در اطراف لنز خواهید دید) و یک فیلتر برش IR که برای تشخیص نور روز و جلوگیری از ریزش نور روی سنسور تصویر در طول روز به منظور حفظ دقت رنگ در طول روز استفاده می شود.

علاوه بر این، نور مادون قرمز کاملاً برای چشم ما نامرئی است، اما برای دوربین های مدار بسته آی پی با دید در شب قابل مشاهده است.وقتی بیرون کاملاً سیاه است، چراغ‌های LED روشن می‌شوند و به نوعی مانند نورافکن عمل می‌کنند و فیلتر به طور خودکار حذف می‌شود. بنابراین دوربین های امنیتی می توانند در شب به وضوح ببینند و تصاویر و فیلم های با وضوح بالا را حتی در مکان هایی که کاملا تاریک است (بدون هیچ نوری) ضبط کنند.

تفاوت دید در شب رنگی و سیاه سفید

۳-تفاوت دید در شب رنگی و سیاه و سفید

دوربین‌های امنیتی دید در شب در فضای باز با کیفیت بالا می‌توانند فیلم‌های دید در شب سیاه و سفید را ضبط کنند، اما چیزی که اکثر مردم نمی‌دانند این است که می‌توانند دید در شب رنگی نیز تولید کنند.

۱-دید در شب سیاه و سفید

چرا دوربین مداربسته فضای باز من در شب سیاه و سفید است؟

اکثر دوربین های مدار بسته دید در شب مادون قرمز در فضای باز فیلم را سیاه و سفید می گیرند، زیرا چشم انسان بهتر از سایر سایه های رنگ می تواند بین سیاه و سفید تمایز قائل شود.

در زیر یک ویدیوی سیاه و سفید دید در شب است که در یوتیوب آپلود شده است میتوانید مشاهده کنید.

youtube۲-وارم لایت یا دید در شب رنگی

همانطور که در بالا ذکر شد، دوربین های وارم لایت، می‌توانند دید در شب رنگی را ارائه دهند. به طور پیش‌فرض، دید در شب سیاه و سفید را به شما پیشنهاد می‌کنند، اما می‌توانید تنظیمات پیش‌فرض را تغییر دهید تا دید در شب تمام رنگی اعمال شود.

منبع : reolink.com

سوالات متداول دید در شب

سوالات متداول درباره دوربین مدار بسته دید در شب

باور کنید یا نه، آنها این کار را انجام می دهند!

با این حال، هیچ قابلیت «دید در شب» منحصر به فردی وجود ندارد، اما طیف وسیعی از راه‌های مختلف برای ایجاد تصاویر از تاریکی وجود دارد. رایج ترین و “سنتی” ترین روش از طریق مادون قرمز است، زیرا این تصاویر برای ایجاد اشکال به نور مرئی نیاز ندارند.

بله، یک دوربین دید در شب مادون قرمز سنتی تصویری را در محیطی بدون منبع نور ایجاد می کند. سایر اشکال دید در شب، مانند تشخیص حرارتی، همچنین می توانند با تجزیه و تحلیل منابع گرما در فضایی که نور وجود ندارد، اشکال ایجاد کنند.

فیلتر کم‌نور AlfredCamera می‌تواند قابلیت‌های دوربین دید در شب را با تنظیم پارامترهای خاصی از تصویر تکرار کند، اما برای کارکرد مؤثر به نوعی نور نیاز دارد. همانطور که از نام این ویژگی پیداست، این می تواند سطح نور بسیار کم باشد. مزیت این است که AlfredCamera رایگان است و برای استفاده نیازی به سخت افزار اضافی ندارد.

در حالی که مطمئناً خرید لوازم جانبی، مانند لنزهای تشخیص حرارت، برای افزودن به تلفن شما امکان پذیر است، اما این کار هزنه زیادی دارد. این تجهیزات جانبی می تواند صدها دلار قیمت داشته باشد.

AlfredCamera قادر است محیط های کم نور را با جزئیات نسبتاً قوی بدون نیاز به خرید وسایل جانبی اضافی مشاهده کند، تا زمانی که نوعی نور وجود داشته باشد – حتی اگر آن نور کاملاً ضعیف باشد.