نحوه نصب دوربین مدار بسته لامپی

اگر دوربین  لامپی را خریداری نموده اید و درب منزل تحویل گرفتید حال زمان  آموزش نصب دوربین مداربسته لامپی فرا می رسد.وقتی از نصب آسان دوربین های مداربسته لامپی صحبت می کنیم، منظورمان این است که به معنای واقعی کلمه به آسانی نصب یک لامپ است.

  • ابتدا مطمئن شوید که یک لامپ متناسب با سرپیچ شما و وای فای خوبی در محل وجود دارد.
  • می توانید قبل از نصب از تلفن یا لپ تاپ خود برای تست قدرت سیگنال استفاده کنید.
نصب دوربین لامپی
آموزش نصب دوربین لامپی

مراحل اولیه نصب دوربین مدار بسته لامپی

ما قبلاً بررسی موارد بالا را انجام داده ایم، اما لازم به ذکر است که سیگنال بد وای فای یا بزرگ بودن دوربین لامپی از سرپیچ ممکن است مشکل ساز شود

حال اگر موارد بالا را تست و بررسی نموده اید زمان نصب دوربین مدار بسته لامپی فرا رسیده که مراحل اولیه نصب دوربین لامپی شامل موار زیر می باشد.

  1. جدا سازی لامپ قدیمی
  2. قرار دادن دوربین لامپی داخل سرپیچ
  3. راهنما و دستورالعمل دوربین مدار بسته لامپی

۱-جدا سازی لامپ قدیمی از سرپیچ

ابتدا مطمئن شوید که سرپیچ یا چراغ/لامپی که روی آن کار می‌کنید خاموش است و برق ندارد.

اگر از قبل لامپ وجود دارد، آن را بردارید و از سرپیچ جدا کنید. اگر لامپ برای مدتی روشن بوده، صبر کنید تا خنک شود. لامپ را با احتیاط در خلاف جهت عقربه های ساعت بچرخانید (راست به چپ) و زمانی که کاملا شل شد آماده گرفتن آن باشید. پیشنهاد می شود در این قسمت از دو دست استفاده شود تا لامپ رها نشود و نشکند.

لامپ قدیمی را در مکانی امن قرار دهید، جعبه دوربین مدار بسته لامپی جدید شما گزینه خوبی است تا لامپ قدیمی از روی میز یا پیشخوان غلت نخورد و روی زمین کوبیده نشود.

۲-قرار دادن دوربین لامپی داخل سرپیچ

اکنون می توانید برعکس مرحله ۱ را انجام دهید. دوربین لامپی جدید خود را با احتیاط در جهت عقربه های ساعت (از چپ به راست) بپیچید تا زمانی که به خوبی در سرپیچ یا سوکت برق قرار بگیرد. نیاز نیست شما دوربین لامپی را خیلی محکم بچرخانید زیرا این کار می تواند به دوربین مداربسته لامپی آسیب برساند یا باعث شکستن آن در دستان شما شود.

حال برق را دوباره روشن کنید و مطمئن شوید که دوربین لامپی کار می کند. بسته به نوع و مدل دوربین شما، ممکن است نور چراغ LED را ببینید که نشان دهنده این است که دوربین دارای سیگنال وای فای یا برق است. حال که مطمئن شدید دوربین لامپی کار می‌کند یا خیر و سپس می‌توانیم به فرآیند راه‌اندازی دوربین وای فای لامپی برویم.

۳-راهنما و دستورالعمل دوربین مدار بسته لامپی

راه اندازی دوربین لامپی بسیار شبیه به راه اندازی دوربین های وای فای یا IP موجودر بازار است.

مشخصات دقیق و دستورهای نصب دوربین لامپی شما به سازنده دوربین مدار بسته لامپی شما بستگی دارد، بنابراین توصیه می کنیم که قبل از نصب دوربین لامپی حتما راهنمای آنرا از جعبه خارج کنید و مشاهده کنید.

اگر دوربین لامپی شما هیچ دستورالعملی در جعبه ندارد، می‌توانید به صورت آنلاین در وب‌ سایت سازنده دوربین را بررسی کنید یا برای یافتن برخی اطلاعات در گوگل آموزش نصب دوربین لامپی مورد نظر را جستجو کنید.

در امنیت پلاس، ما به شما آموزش کامل می دهیم که به شما کمک می کند در مسیر درست حرکت کنید و انتقال تصویر دوربین مدار بسته لامپی را به درستی انجام دهید.

انتقال تصویر دوربین مدار بسته لامپی
انتقال تصویر دوربین لامپی

انتقال تصویر دوربین مدار بسته لامپی

۱- با استفاده از تلفن همراه یا هر دستگاه دیگری می توانید با اتصال وای فای یا بی سیم، به دوربین لامپی متصل شوید.

۲- منوی وای فای خود را باز کنید و دستگاه های جدید را اسکن کنید تا دوربین لامپی را پیدا کنید، و وقتی آن را پیدا کردید، روی اتصال کلیک کنید.

اگر دستگاه را پیدا نکردید، دوربین بی سیم لامپی را به مدت ۱۰ تا ۱۵ ثانیه خاموش کنید و سپس دوباره روشن کنید. در برخی مدل‌ها، این کار تنظیمات دوربین را ریست می‌کند (در برخی دیگر دوربین لامپی همیشه روشن است، بنابراین ممکن است کاری انجام ندهد).

اگر هنوز در اتصال دوربین بی سیم لامپی مشکل دارید، به دفترچه راهنمای دوربین خود مراجعه کنید یا با پشتیبانی فروشنده سازنده لامپ خود تماس بگیرید.

۳- هنگامی که دوربین وای فای لامپی را وصل کردید، باید مرورگر را باز کنید و تنظیمات دوربین بی سیم خود را انجام دهید. اغلب اوقات به طور خودکار به وب سایت سازنده هدایت می شوید، در موارد دیگر باید خودتان به سایت سازنده مراجعه کنید.

۴- اگر دوربین مدار بسته لامپی شما دارای نرم افزار است، می‌توانید  وب‌ سایت سازنده را نادیده بگیرید و مستقیماً از نرم افزار دوربین مدار بسته لامپی استفاده کنید.

۵- هنگامی که یک حساب جدید ایجاد کردید و دستگاه خود را به حساب خود اضافه کردید، باید آماده آزمایش و تست آن باشید تا فوراً شروع به استفاده از دوربین لامپی کنید.

راهنمای انتقال تصویر دوربین مدار بسته <<<<<<

تست دوربین مدار بسته لامپی

تست دوربین مدار بسته لامپی

مانند دوربین های مدار بسته جدید، مهم نیست که دوربین لامپی از چه فناوری استفاده می کند، ما همیشه از یک آزمایش متداول استفاده می کنیم تا مطمئن شویم همه چیز همانطور که باید باشد کار می کند.

از یک دوست یا یکی از اعضای خانواده بخواهید که نزدیک دوربین بیاید و شروع به چرخاندن یا حتی ضربه زدن به دوربین انجام دهد.

اگر کسی را ندارید که به شما کمک کند، می توانید یک تبلت یا موبایل را جلوی دوربین قرار دهید و یک ویدیو پخش کنید. این به شما امکان می دهد قابلیت ضبط حرکت دوربین را  بررسی و تأیید کنید و ثابت می کند که دوربین لامپی شما فقط یک تصویر ثابت را نمایش نمی دهد.

“نصب و انتقال تصویر دوربین مدار بسته لامپی” تمام است، اگر با راه اندازی و نصب دوربین لامپی خود مشکل دارید، می توانید مراحل نصب بالا را امتحان کنید یا می توانید از منابع ارائه شده توسط شرکتی که دوربین را از آن خریداری کرده اید استفاده کنید.

ما یک ویدیو آموزشی از نصب دوربین مدار بسته لامپی و انتقال تصویر دوربین لامپی برای شما آماده کرده ایم.

 

 

rb.gy bit.ly cutt.ly shorturl.at redirect.is tinyurl.com