دوربین دید در شب

پیدا کردن بهترین دوربین مدار بسته دید در شب برای خانه شما به این آسانی نیست. ممکن است نظرات بسیاری از دوربین امنیتی دید در شب را خوانده باشید، اما همچنان متحیر می شوید:

آیا دوربین های امنیتی مورد نظر شما بهترین دید در شب را دارند؟ آیا باید دوربین امنیتی دید در شب بی سیم در فضای باز بخرید ؟

دید در شب رنگی در مقابل دید در شب سفید و سیاه، کدام یک را انتخاب کنید؟ یا باید دوربین امنیتی در فضای باز با دید در شب را از طریق پنجره های شیشه ای داخل خانه خود نصب کنید (آیا کار می کند)؟

این پست را بخوانید تا همه چیز را بفهمید. اگر سوالات بیشتری در مورد بهترین دوربین مدار بسته دید در شب دارید، آنها را در نظر خود در زیر این پست مطرح کنید.

آیا دوربین های مدار بسته امنیتی دید در شب واقعی دارند

قطعا، بله.

بسیاری از دوربین های امنیتی برتر در فضای باز با دید در شب برای فروش وجود دارد. با این حال، تعجب آور نیست که بسیاری از دوربین های بی سیم با دید در شب سازگار نیستند. همه را بررسی کنید و مطمئن شوید که دوربین های امنیتی قبل از خرید آنها دید در شب خوبی دارند.

روش‌ها به شرح زیر است تا بفهمید آیا دوربین مداربسته دید در شب برتر است یا خیر:

  1.  مشخصات را بررسی کنید تا ببینید دید در شب در لیست وجود دارد یا اطلاعات فاصله مادون قرمز.
  2.  از سازنده بخواهید نمونه های ویدئویی دید در شب را ارائه دهد.
  3. فیلم دید در شب را که توسط هر مشتری دیگری به اشتراک گذاشته شده است تماشا کنید.
  4.  بررسی رسانه ها در مورد دوربین های امنیتی در فضای باز با دید در شب را بخوانید.
  5.  گوگل را ببینید که آیا می توانید نظرات مشتریان بیشتری در مورد دید در شب محصول پیدا کنید.

یک دوربین امنیتی با کیفیت بالا از  برندهای برتر دوربین مداربسته  ، دید در شب از راه دور مادون قرمز، مثلاً تا ۱۰۰ فوت و حتی ۱۹۰ فوت، ارائه می‌کند که به شما کمک می‌کند شبانه روز (۲۴/۷) خانه، حیاط جلویی، باغچه پشتی، گاراژ شما (وسایل نقلیه یا اتومبیل)، و هر جایی که بخواهید ،خانه خود را کنترل کنید. در زیر یک نمونه تصویر دور برد دید در شب است.

دوربین مدار بسته دید در شب

 

دوربین امنیتی دید در شب در فضای باز چگونه کار می کند؟

رایج ترین نوع دید در شب که در دوربین های مدار بسته امنیتی استفاده می شود، دید در شب مادون قرمز (IR) است که به نورهای مادون قرمز متکی است.

چنین دوربین های دید در شب در فضای باز دارای لامپ های LED کوچک داخلی هستند (هنگامی که به لنز دوربین نگاه می کنید، آنها را در اطراف لنز خواهید دید) و یک فیلتر برش IR که برای تشخیص نور روز و جلوگیری از ریزش نور روی سنسور تصویر در طول روز به منظور حفظ دقت رنگ در طول روز استفاده می شود.

علاوه بر این، نور مادون قرمز کاملاً برای چشم ما نامرئی است، اما برای دوربین های IP امنیتی با دید در شب قابل مشاهده است.وقتی بیرون کاملاً سیاه است، چراغ‌های LED روشن می‌شوند و به نوعی مانند نورافکن عمل می‌کنند و فیلتر به طور خودکار حذف می‌شود. بنابراین دوربین های امنیتی می توانند در شب به وضوح ببینند و تصاویر و فیلم های با وضوح بالا را حتی در مکان هایی که کاملا تاریک است (بدون هیچ نوری) ضبط کنند.

 

تصویر دوربین مدار بسته دید در شب چرا سیاه و سفید است؟ 

دوربین‌های امنیتی دید در شب در فضای باز با کیفیت بالا می‌توانند فیلم‌های دید در شب سیاه و سفید را ضبط کنند، اما چیزی که اکثر مردم نمی‌دانند این است که می‌توانند دید در شب رنگی نیز تولید کنند.

دید در شب سیاه و سفید

چرا دوربین مداربسته فضای باز من در شب سیاه و سفید است؟

اکثر دوربین های امنیتی دید در شب مادون قرمز در فضای باز فیلم را سیاه و سفید می گیرند، زیرا چشم انسان بهتر از سایر سایه های رنگ می تواند بین سیاه و سفید تمایز قائل شود.

در زیر یک ویدیوی سیاه و سفید دید در شب است که در یوتیوب آپلود شده است میتوانید مشاهده کنید.

youtubeدید در شب رنگی

همانطور که در بالا ذکر شد، دوربین‌های مداربسته  واجد شرایط، می‌توانند دید در شب رنگی را ارائه دهند. به طور پیش‌فرض، دید در شب سیاه و سفید را به شما پیشنهاد می‌کنند، اما می‌توانید تنظیمات پیش‌فرض را تغییر دهید تا دید در شب تمام رنگی اعمال شود.

 

منبع : reolink.com