سری TURBO HD X

Turbo HD X در حال تعریف مجدد امنیت است – از یک سیستم غیرفعال به یک سیستم فعال. این کار با ادغام سه مورد ضروری محقق می شود:

• یک دوربین م withثر با آژیر داخلی و نور چشمک زن برای پاسخ فوری ،

• یک DVR قدرتمند با قابلیت ایجاد هشدارهای دقیق ، و

• یک برنامه تلفن همراه که خبرمایه شما را در هر مکان و هر زمان نشان می دهد. اعلان های چند دستگاه زنگ هشدار جلویی به افراد متجاوز هشدار می دهد و مانع آن می شود ، در حالی که قسمت پشتی اعلان ها را به پرسنل امنیتی منتقل می کند. اطلاعات هشدار نیز در دستگاه های تلفن همراه نشان داده می شود. تشخیص دوگانه

• Front-end: ترکیبی از فناوری ویدئو و غیر ویدئو ، Turbo HD X وقایع در حال انجام را تشخیص می دهد.

• Back-end: فناوری یادگیری عمیق به تشخیص و واکنش شدید رویداد کمک می کند. یک سیستم واحد این یک سیستم زنگ خطر کامل و یکپارچه است که شامل دستگاههای جلو و عقب و همچنین یک سیستم عامل متمرکز است.

با امنیت پلاس همراه باشید

فناوری COLORVU

colorvu%20technology

دوربین های ColorVu Turbo HD تصاویر ویدئویی رنگی روشن را به صورت ۲۴/۷ ، حتی در کمترین میزان نور ارائه می دهند. این توانایی قدرتمند در ضبط جزئیات در نور کم از دو موفقیت خاص در فناوری های سخت افزاری حاصل می شود: لنزهای پیشرفته و سنسورهای حساسیت بالا. برخلاف لنزهای معمولی ، لنزهای ColorVu به یک دیافراگم فوق العاده مجهز هستند و تا F1.0 می رسند که باعث می شود نور بیشتری وارد لنز شود تا روشنایی تصویربرداری افزایش یابد. سنسور حساسیت بالا یک ساختار جدید جمع آوری نور را نشان می دهد که استفاده از نور را بسیار بهبود می بخشد. با استفاده از تصاویر ویدئویی پر رنگ و روشن ، مشتریان Hikvision در برابر نقض امنیت محافظت می شوند ، حتی در هنگام شب. لطفاً برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد برنامه ها به صفحه فناوری Hikvision ColorVu مراجعه کنید.

فن آوری متهم کردن

AcuSense Technology

مشاغل کوچک و متوسط ​​(SMB) از نظر نظارت و امنیت مورد نیاز بسیاری از سازمانهای بزرگتر هستند. آنها نیاز به شناسایی و واکنش در برابر نقض محیط در زمان واقعی دارند ، و باید جستجوهای فیلم را به صورت خودکار انجام دهند تا در وقت برای تیم های امنیتی خود صرفه جویی کنند. خانواده هایک ویژن AcuSense با در نظر گرفتن یازده مدل مختلف DVR ، از جدیدترین فناوری های یادگیری عمیق برای افزایش تشخیص شی استفاده می کند. به طور خاص ، Hikvision AcuSense Turbo HD DVR وسایل نقلیه یا انسان را تشخیص می دهد ، هشدارهای دروغین ایجاد شده توسط حیوانات ، برگها و سایر اشیا ins ناچیز را فیلتر می کند و بررسی های دستی هزینه بر و زمانبر را به حداقل می رساند. به عنوان یک مزیت اضافی ، ویژگی جستجوی سریع هدف Hikvision AcuSense تصاویر انسان و وسایل نقلیه را به طور خودکار از مجموعه داده های ویدیویی گسترده شناسایی و استخراج می کند و کارکنان را از جستجوی مجموعه های گسترده اطلاعات نجات می دهد. لطفاً برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد برنامه ها به صفحه فناوری Hikvision AcuSense مراجعه کنید.